اخذ نمایندگی انحصاری شرکت «معیار دانش پارس» اصفهان، در استان یزد توسط شرکت «پارس کیمیا لوتوس»

✅ شرکت «فناوران صنایع غذایی پارس کیمیا لوتوس»، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت «معیار دانش پارس» اصفهان، در استان یزد شد.

🔴 شرکت «معیار دانش پارس» مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) با اتکاء بر دانش و تجربیات چندین ساله مؤسسین و کادر مجرب آن در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی، آموزشی، پژوهشی و مشاوره و نیز تدوین استاندارد در حوزه های گوناگون فنی و مهندسی، شیمیایی، فلزی و غیر فلزی، کشاورزی، محیط زیست، صنایع غذایی و کشاورزی، ایمنی، مدیریت منابع انسانی و مدیریت کیفیت، با هدف بسط و گسترش دانش فنی مرتبط با فعالیت های تخصصی مذکور تأسیس گردید. دانش، تجربه، مهارت و همکاری مستمر با سازمانها و نهادهای دولتی و غیر دولتی، از ویژگی های بارز این مجموعه می باشد.

🔺 شرکت «فناوران صنایع غذایی پارس کیمیا لوتوس»، نمایندگی شرکت «معیار دانش پارس» را در استان یزد عهده دار است و آماده ارائه خدمات به فعالان صنعت غذا می باشد.

❇️ بخشی از خدمات شرکت «معیار دانش پارس» که توسط شرکت «فناوران صنایع غذایی پارس کیمیا لوتوس» قابل ارائه است:

👈 الف) آموزش :

حیطه های تخصصی آموزش شامل دوره های آزمایشگاهی، دستگاهی، صنایع غذایی،مدیریت سیستم های کیفیت، فنی و مهندسی، ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE)، مدیریت آموزش و منابع انسانی و توانمندسازی کارکنان، بازاریابی و فروش، مدیریت انرژی، حقوقی و مالی و حسابداری

👈 ب) مشاوره :

مشاوره در زمینه استانداردسازی آزمایشگاه ها بر اساس سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه ها بر اساس ISO/IEC 17025 ، مدیریت ایمنی مواد غذایی بر اساس ISO 22000 ، مدیریت کیفیت بر اساس ISO 9001:2015، مدیریت انرژی ISO 50001 و سایر موارد استانداردسازی سیستم ها

👈 ج) ارائه خدمات آزمایشگاهی :

🔺 دارای آزمایشگاه های مورد تأیید سازمان ملی استاندارد، و مطابق با استاندارد ۱۷۰۲۵

🔺 همکاری و بازاریابی در زمینه جذب نمونه های آزمایشگاهی جهت آنالیز توسط دستگاه های ذیل:

۱) کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا (HPLC)

۲) کروماتوگرافی گازی (GC)

۳) کروماتوگرافی گازی- طیف سنج جرمی (GC-MS)

۴) جذب اتمی (AAS)

۵) جفت شده القایی-طیف سنجی نشر اتمی(ICP-OES)

۶) آزمایشگاه شیمی

۷) آزمایشگاه میکروبی

🔺🔺🔺 تعرفه آزمایشات، مطابق با تعرفه های دولتی اعلام شده، هست

 http://meyardanesh.com

🔴 ارائه خدمات فوق در سریع ترین زمان ممکن و با نازل ترین قیمت در سطح استان یزد و استانهایی مانند کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، سمنان، اصفهان و….. توسط شرکت «فناوران صنایع غذایی پارس کیمیا لوتوس»